Zapomeňte na vše, co jste si mysleli o krbech. Designové krby vás na první pohled zaujmou výjimečným vzhledem a splní i ty nejnáročnější požadavky na funkčnost. Podívejte se na portfolio krbů.

Designové krby, které najdete v naší nabídce, se vyznačují precizním zpracováním, vyváženým designem a ručně prováděnými povrchovými úpravami. 

Ať už zvolíte volně stojící či závěsný krb z designové řady, jeho každá část je vyrobena z pečlivě zvoleného materiálu špičkové kvality. Nabízí tak nejen nevšední vzhled, ale také vynikající účinnost a výkon s minimálními emisemi částic.

Nový krb bez starostí: O váš projekt se postaráme od začátku až do konce. Poradíme vám s výběrem toho nejlepšího krbu přesně pro vás a zajistíme také před-stavební poradenství, zaměření, dopravu i instalaci. Přečtěte si, jak probíhá objednávka a spolupráce s námi, nebo nás rovnou kontaktujte.

KONTAKTUJTE NÁS

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Vaše zpráva

  * Povinná pole
  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  NAŠE BESTSELLERY

  DESIGNOVÝ KRB DROP

  Hledáte skutečně unikátní design? Závěsný krb Drop uchvátí na první pohled. Ať už je váš domov zařízený moderně či rustikálně, neotřelý a elegantní tvar tohoto krbu se zaručeně stane dominantou jakékoliv místnosti.

  závěsný designový krb drop

  DESIGNOVÝ KRB CITY

  Jednoduché linie závěsného krbu City nejlépe vyniknou v moderním či minimalistickém interiéru. Kromě krásného designu nabízí také zvýšenou kapacitu pro množství vloženého dřeva – a to bez ztráty kvality spalování.

  DESIGNOVÝ KRB ANGLE

  Pokud nemáte příliš místa nazbyt a hledáte praktický kompaktní krb k umístění do rohu, model Angle je pro vás přímo stvořený. Umožní vám maximálně využít i menší prostor a nabízí také velmi dobré hodnoty účinnosti hoření.