Zapomeňte na vše, co jste si mysleli o krbech. Designové krby vás na první pohled zaujmou výjimečným vzhledem a splní i ty nejnáročnější požadavky na funkčnost. Podívejte se na portfolio krbů.

Designové krby, které najdete v naší nabídce, se vyznačují precizním zpracováním, vyváženým designem a ručně prováděnými povrchovými úpravami. 

Ať už zvolíte volně stojící či závěsný krb z designové řady, jeho každá část je vyrobena z pečlivě zvoleného materiálu špičkové kvality. Nabízí tak nejen nevšední vzhled, ale také vynikající účinnost a výkon s minimálními emisemi částic.

Nový krb bez starostí: O váš projekt se postaráme od začátku až do konce. Poradíme vám s výběrem toho nejlepšího krbu přesně pro vás a zajistíme také před-stavební poradenství, zaměření, dopravu i instalaci. Přečtěte si, jak probíhá objednávka a spolupráce s námi, nebo nás rovnou kontaktujte.

KONTAKTUJTE NÁS

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Vaše zpráva

  * Povinná pole
  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.

  NAŠE BESTSELLERY

  DESIGNOVÝ KRB DROP

  Hledáte skutečně unikátní design? Závěsný krb Drop uchvátí na první pohled. Ať už je váš domov zařízený moderně či rustikálně, neotřelý a elegantní tvar tohoto krbu se zaručeně stane dominantou jakékoliv místnosti.

  závěsný designový krb drop

  DESIGNOVÝ KRB CITY

  Jednoduché linie závěsného krbu City nejlépe vyniknou v moderním či minimalistickém interiéru. Kromě krásného designu nabízí také zvýšenou kapacitu pro množství vloženého dřeva – a to bez ztráty kvality spalování.

  DESIGNOVÝ KRB ANGLE

  Pokud nemáte příliš místa nazbyt a hledáte praktický kompaktní krb k umístění do rohu, model Angle je pro vás přímo stvořený. Umožní vám maximálně využít i menší prostor a nabízí také velmi dobré hodnoty účinnosti hoření.